Išvažiuojamieji banketai

Išvažiuojamieji banketai kasmet įgauna vis didesnį populiarumą. Surengti kokybišką, banketą ar furšetą gamtoje, biure, jūsų namuose ar kitoje jums patogioje vietoje nėra taip lengva kaip atrodo. Linksmą šventę jūsų pasirinktoje vietoje jums gali surengti “Svetainė Pušynas”.

Jeigu jūs ieškote skanaus ir kokybiško maisto tiekėjo savo išvažiuojamajam banketui, furšetui ar kokiam nors ktiam pokyliui, mes jums galime padėti. Mes užtikriname puikų aptarnavimą už vienas žemiausių kainų visame šiaulių rajone. Per ilgametę patirtį mes išsiugdėme individualų požiūrį į klientą, todėl mes visada atsižvelgiame į klientų norus ir visada stengiamės juos įvykdyti. Patikėkite savo šventės vargus mums!

 

Kodėl verta užsisakyti išvažiuojamąjį banketą pas mus?

Išvežamajį banketą galite švęsti kur tik jums patogu namie, biure, sodyboje, dvare ar kur tik jūsų širdis geidžia. Mes aptarnaujame bet kokių dydžių išvežamuosius banketus ir taikome nedidelius pristatymo mokesčius.

Atvykstame į Jūsų pasirinktą vieta Šiaulių mieste ir rajone.

Mes siūlome platų spektrą Geriausių Europietiškos ir tradicinės lietuviškos virtuvės patiekalų kurie atitiks net didžiausių gurmanų skonį. Mūsų virėjai tikri savo srities profesionalai, dėl to mūsų patiekalai visada atrodo estetiškai o stalas ir patiekalai būna gražiai išdekoruoti.

Taip pat mes teikiame ir banketų reikmenų nuomą (stalo yrankiai, indai, staltiesės ir t.t.)